Zjistit dostupnost

Hotel Zelený potok

Starosti nechte doma. Hotel Zelený potok vyzařuje harmonii, kterou poznáte již v jeho blízkosti. Pohled na les a okolní svahy v srdci Krkonoš si můžete dopřát kdykoliv – stačí jen vyhlédnout z okna svého hotelového pokoje. V Peci pod Sněžkou si užijete zajímavé turistické trasy, ohromující východy slunce, jízdu ze zasněžených svahů i plnohodnotný odpočinek na čerstvém vzduchu. 

Hotel Zelený potok nabízí ještě víc. SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je vzdálený jen pár kroků přes cestu. V celém hotelu se používá pouze horská voda z naší louky. Užijte si bohaté snídaně, venkovní aktivity i klidnou atmosféru. Všichni zaměstnanci Hotelu Zelený potok se  postarají o to, abyste se pokaždé rádi vraceli. 

 
 

Hotel i samostatné apartmánové pokoje s kuchyňským koutem jsou zařízeny stylově a s důrazem na váš komfort. Koupelny pokojů v prvním patře potěší ty, kteří potřebují oporu madel a sedátka v prostorném sprchovém koutu. Hosté mohou využívat stylovou restauraci či vybavený club a lounge. Tyto soukromé prostory hotelu jsou připravené na setkávání přátel nad sklenkou nebo důležité schůzky v pohodlí a s veškerým zázemím. 

Součástí hotelu je lyžárna vybavená vyhřívanými boxy na boty, lyže a lyžáky. U nás si Krkonoše užijete! Těšíme se na vás!

 

novinky

Chystáte se na dovolenou do Krkonoš? Máme pro vás skvělou zprávu! Hotel Zelený Potok v Peci pod Sněžkou připravil pro své hosty speciální nabídku.
Rezervujte přes naše webové stránky a máte během jara, léta a podzimu parkování u hotelu Zelený potok zdarma. Rezervovat můžete online zde na stránkce rezervace.