Zjistit dostupnost

Hotel Zelený potok

Starosti nechte doma. Hotel Zelený potok vyzařuje harmonii, kterou poznáte už v jeho blízkosti. Pohled na les a okolní svahy v srdci Krkonoš si můžete dopřát kdykoliv – stačí vyhlédnout z okna. V Peci pod Sněžkou si užijete turistické trasy, ohromující východy slunce, jízdu ze zasněžených svahů i plnohodnotný odpočinek na čerstvém vzduchu. 

Hotel Zelený potok nabízí ještě víc. SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je vzdálený pár kroků přes cestu a v celém ubytování se používá pouze horská voda z naší louky. Užijte si snídaně, venkovní aktivity i klidnou atmosféru. Všichni zaměstnanci Hotelu Zelený potok se postarají o to, abyste se pokaždé rádi vraceli. 

 
 

Hotel i 29 samostatných pokojů jsou zařízeny stylově a s důrazem na váš komfort. Koupelny pokojů v prvním patře potěší ty, kteří potřebují oporu madel a sedátka v prostorném sprchovém koutu. Hosté mohou využívat vybavený club a lounge. Tyto soukromé prostory hotelu jsou připravené na setkávání přátel nad sklenkou nebo důležité schůzky v pohodlí a s veškerým zázemím. 

A lyžárna a sušárna, vybavená vyhřívanými boxy na boty, lyže a lyžáky, je 2 minuty pěšky od sjezdovky. U nás si Krkonoše užijete!